Wszystko o firmie osuszającej domy po zalaniu

Firma handlowo-usługowa KRAKOWSKI  z powodzeniem świadczy swoje fachowe usługi już od 1993 roku. Działamy w Warszawie oraz w jej okolicach. Specjalizujemy w branży utrzymywania czystości, ze szczególnym naciskiem na osuszanie obiektów przemysłowych i mieszkalnych, domów i mieszkań. Z naszych kompleksowych usług korzystają największe instytucje oraz wiele firm sprzątających, budowlanych i hydraulicznych oraz klienci indywidualni.

Czym się zajmujemy?

Przede wszystkim zajmujemy się wspomnianym wcześniej osuszaniem obiektów oraz maszyn i sprzętów. Stosujemy do tego specjalistyczne metody oraz odpowiednie urządzenia. Nasze specjalistyczne i różnorodne urządzenia znajdą praktyczne zastosowanie w sytuacji, w której osuszyć należy:

  • budynki,
  • elektronarzędzia,
  • maszyny,
  • sprzęty budowlane,
  • sprzęty ogrodnicze,
  • a także inny osprzęt.

Zajmujemy się także sprzedażą i wypożyczaniem sprzętu do osuszania domów po zalaniu oraz osuszania obiektów o innym charakterze. Są to takie urządzenia jak jonizatory, pompy czy też wentylatory i nagrzewnice.

Inne pola naszej działalności

Prowadzimy wypożyczalnię różnorodnego sprzętu, elektronarzędzi, maszyn, sprzętu budowlanego, ogrodniczego i osprzętu. Zajmujemy się sprzedażą profesjonalnych środków czystości i higienicznych. Ponadto podejmujemy się zleceń z zakresu DDD, czyli deratyzacji, dezynsekcji oraz dezynfekcji. Pomożemy zatem wyplenić szczury, a także pluskwy, prusaki, karaluchy oraz inne insekty. Wykonujemy także frezowanie posadzek oraz wszelkie prace ogrodnicze.

Działamy 24 godziny na dobę

Jesteśmy do Państwa dyspozycji 24 godziny na dobę. Szybko reagujemy, gdy zajdzie awaria wskutek zalania i niezbędne jest osuszanie budynku. Dysponujemy profesjonalnym sprzętem i zatrudniamy specjalistów. Dzięki temu możemy się podejmować zleceń na kompleksowe usługi. Wykonujemy je szybko, sprawianie, w zaplanowanym terminie i co najważniejsze skutecznie. Obowiązki wykonujemy w zgodnym z normami ubraniu służbowym z widocznym identyfikatorem osobistym. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą firmy KRAKOWSKI i skorzystania z naszych usług! W przypadku pytań odnośnie naszego asortymentu zachęcamy do kontaktu. Chętnie udzielimy wszelkich odpowiedzi i przybliżymy naszą ofertę.